Czym jest LoxiTimes oraz kto go tworzy?

Czym jest LoxiTimes oraz kto go tworzy?

W Liceum Ogólnokształcącym nr XI we Wrocławiu po raz pierwszy w historii szkoły powstał blog szkolny noszący nazwę LoxiTimes. Kadra redakcyjna bloga składa się z uczniów tego liceum, którzy są pod pieczą nauczycieli. Każdy członek kadry jest inny i wyjątkowy.

Dysponujemy umiejętnościami, które chcemy rozwijać ku naszej lepszej przyszłości.  Wszyscy posiadamy różne zadania i za każdym razem wkładamy w nie nasze całe serca, dzięki czemu nasze teksty wypełnione są emocjami.

Kadra podzieliła się również na sekcje: historia, poradniki, sekcja artystyczna, teologia, sport oraz sekcja na temat wydarzeń prowadzonych w szkole. Każdy czytelnik będzie mógł przeczytać artykuł zgodny ze swoimi zainteresowaniami. 

Głównym celem powstania bloga jest promowanie szkoły, ale także pogłębienie relacji między uczniem a nauczycielem. Kadrowicze zwiększają swoje umiejętności pisania, oprawy graficznej oraz selekcji dostarczanych informacji. Mają możliwość sprawdzenia, w czym są dobrzy, a w czym nie. Kształtują systematyczność, wytrwałość oraz współpracę w grupie co jest istotne w zawodzie dziennikarza, ale i nie tylko.

Bardzo liczymy na miłe przyjęcie oraz będziemy starać się, by zadowolić każdego naszego czytelnika.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym zespole, zapraszamy Cię na stronę O nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.