LoxiTimes – wydanie 1/2021

LoxiTimes – wydanie 1/2021

Drodzy Czytelnicy, mam przyjemności zaprezentować wam nasze pierwsze w historii Liceum Ogólnokształcącego XI (dla przyjaciół LOXI) we Wrocławiu, wydanie gazetki LoxiTimes. Jako redaktor naczelna obiecuję, że będziemy pisać dla was i o was, dlatego zachęcam do komentowania i wypowiadania swoich uwag (mile widziane te pozytywne).

Gabriela Czartoryska, Redaktor Naczelna.

 • Czym jest LoxiTimes oraz kto go tworzy?
  W Liceum Ogólnokształcącym nr XI we Wrocławiu po raz pierwszy w historii szkoły powstał blog szkolny noszący nazwę LoxiTimes. Kadra redakcyjna bloga składa się z uczniów tego liceum, którzy są pod pieczą nauczycieli. Każdy członek kadry jest inny i wyjątkowy.
 • Fotografie naszych uczniów.
  Przedstawiamy Wam przepiękne zdjęcia wykonane przez naszych uczniów. Dziękujemy za ich wykonanie i przesłanie do redakcji LoxiTimes, aby nasi czytelnicy mogli się nimi zachwycać.
 • Przedstawiamy naszych nauczycieli.
  W tym artykule zaprezentujemy Wam postaci naszych nauczycieli, którzy wspomagają nas swoim doświadczenie, wiedzą i chęciami w redakcji naszej gazetki. Zapraszamy do przeczytania ich krótkich prezentacji oraz niespodzianki literackiej na końcu artykułu.
 • Wywiad z nauczycielem – Anita Piechnik.
  Przybliżamy Wam – czytelnikom historie naszych nauczycieli i dlatego przeprowadziliśmy wywiad z Panią Anitą Piechnik – nauczycielką religii w naszej szkole oraz opiekunem Uczniowskiego Samorządu Szkolnego.  Zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na pytania przez nas zadane i dziękujemy Pani Anicie Piechnik za możliwość lepszego poznania i dowiedzenia się ciekawych rzeczy.
 • Zimowa refleksja wierszem.
  Mamy już Wiosnę! Mimo tego wspominając poprzednią porę roku, przedstawiamy poetyckie wspomnienia zimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *