LoxiTimes-wydanie 6/2021

LoxiTimes-wydanie 6/2021

Drodzy Czytelnicy, Zapraszam Was do przeczytania Naszego kolejnego wydania.

Z okazji obchodzonego ostatnio Dnia Edukacji życzę wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły wszystkiego co najlepsze.

Również gratuluje wygrania wyborów na przewodniczącego szkoły Szymonowi Anioła.

Zachęcam do komentowania i wypowiadania swoich uwag (mile widziane te pozytywne). 

Gabriela Czartoryska, Redaktor Naczelna.

Drogie Nauczycielki i Drodzy Nauczyciele

Z całego serca życzymy Wam, abyście byli docenieni nie tylko przez waszych uczniów oraz ich rodziców, ale także przez organy państwa polskiego, które poprzez uczciwą i rzetelną ocenę Waszego trudu kształcenia przyszłych pokoleń, za Waszą ciężką pracę ustanowią godziwy system wynagradzania. Życzymy też pogody ducha, rozgrzewającego otoczenie dobrym nastawieniem do pracy, którym niejednokrotnie zarażacie waszych uczniów, ukazując niesamowity świat wiedzy. Życzymy dobrej zabawy i tego,aby praca była czystą przyjemnością, a chwile spędzone z Nami wprawiały w dobry humor.Życzymy cierpliwości, nawet jeżeli wszystko układa się przeciwko Wam, a życie podłoży nogę. Życzymy Wam również całego bukietu słodkich słów i uśmiechów uczniów, chęci do ciągłego poznawania świata i kolejnych pokoleń uczniów, którzy swoim zaangażowaniem potwierdzą słuszość wyboru Waszej drogi zawodowej.

Dziękujemy, że jesteście z Nami, że zachęcacie Nas do rzeczy, na które nie mielibyśmy siły. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość. Dziękujemy za wsparcie i za bycie wspaniałymi autorytetami.

W imieniu całej redakcji życzy Iga Golonka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *