LoxiTimes-wydanie 7/2021

LoxiTimes-wydanie 7/2021

Drodzy Czytelnicy, oto nasze kolejne wydanie, które dla Was przygotowaliśmy.

Znajdziecie tu trochę patriotycznych wątków, naukowych i kosmetycznych!

Zachęcam do komentowania i wypowiadania swoich uwag (mile widziane te pozytywne). 

Gabriela Czartoryska, Redaktor Naczelna.

 • LoxiTimes-wydanie 8
  Drodzy Czytelnicy, prezentuję Wam nasze ostatnie wydanie gazetki LoxiTimes w tym roku. Bardzo dziękujemy Wam, że byliście z Nami i mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok 😉 Również z całego serca dziękuje za pomoc wszystkim zaangażowanym w tego bloga osoby- naszych wspaniałych redaktorów, grafików, fotografów ale również nauczycieli, którzy pomagali nam redagować teksty. Bardzo dziękuje
 • Mecz charytatywny
  Dnia 15 grudnia 2021 jeden z zespołów tworzących projekt na platformie Zwolnieni z Teorii- Happy Place zorganizował w naszej szkole mecz charytatywny na rzecz jednego z wrocławskich domów dziecka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
 • Jasełka-coraz bliżej świat…
  W piątek 17 grudnia 2021 w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Z powodu pandemii zostały one nagrane, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
 • Tradycje i obyczaje bożonarodzeniowe w polskich domach.
  Obecnie mamy napiętą atmosferę świąteczną, jak co roku. Na każdym kroku spotykamy się z rozmowami na temat świąt, do których zostało mniej niż tydzień. By trochę zapomnieć o chaotycznych zakupach zarówno prezentowych, jak i spożywczych, zapraszam do przeczytania artykułu. Przypomni Wam on, jaki miły i przyjemny czas przychodzi po całym tym zawirowaniu przygotowawczym. Choinka i inne
 • Klient i sprzedawca- jarmarki
  Jarmarki bożonarodzeniowe. Wydarzenia, które odwiedzamy co roku w grudniu. Już od początku tego miesiąca wprawiają nas w świąteczny nastrój, który z pewnością uwielbia każdy z nas. Te bożonarodzeniowe dekoracje, światełka, które oświetlają każde stoisko i każdą ulicę, smaczne jedzenie, różnorodne zapachy, świąteczne piosenki lecące cały dzień i wiele rzeczy, które aż ciągną nas do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.