O nas

Nasi redaktorzy.

Hej. Poniżej znajdziecie parę szczegółów o nas, osobach tworzących LoxiTimes.

Dobrosława Ciechanowska, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Nazywam się Dobrosława Ciechanowska i chodzę do klasy 3C. Dołączyłam do tej grupy, złożonej z bardzo ciekawych i pracowitych ludzi, aby rozwijać moje pasje i wiedzę o świecie oraz móc zdobyć doświadczenie, którego użyję w przyszłości w moim życiu zawodowym. Należę do sekcji historycznej oraz artystycznej, ponieważ moje zainteresowania skupiają się wokół szeroko pojętej sztuki, języka polskiego, historii, ale też łyżwiarstwa. Oprócz tego jestem odpowiedzialną i chętną do pomocy harcerką.

Natalia Kania, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Hej jestem Natalia Kania chodzę do klasy 3c (językowo-dziennikarskiej) i należę do sekcji artystycznej. Jestem tu, ponieważ chciałam zacząć robić coś, co przyda mi się w mojej przyszłości oraz oczywiście, aby mieć jakiś swój udział w szkole. Interesuje się śpiewem, w wolnej chwili chodzę na zajęcia ze śpiewu i jest to coś, z czym chciałabym wiązać przyszłość. Interesuję się również aktorstwem, makijażem i fotografią, a w wolnych chwilach rysuję, maluję i oglądam dużo filmów i seriali. Myślę, że moją dobrą cechą jest to, że gdy postawię sobie jakiś cel, to umiem do niego dążyć oraz to, że jestem zawsze chętna do pomocy.

Marta Hamberger, klasa IIIA1, redaktorka LoxiTimes.

Marta Hamberger uczennica klasy 3a1. Zajmuje się sekcjami: teologiczną i poradnikiem. Jestem w gazetce po to, by rozwijać umiejętności w pisaniu i służyć tym innym osobom. Jestem osobą towarzyską i nie lubię się nudzić, stawianie sobie wyzwań, a później dążenie do nich to mój konik, jest to bardzo satysfakcjonujące. Zajmuje się sekcją teologiczną, ponieważ jestem osoba wierzącą i tym chciałabym pokazać wiele różnych ciekawych rzeczy, jestem też zorganizowana i lubię udzielać rad stąd moja osoba w sekcji poradnikowej.

Oliwia Możdżeń, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Hej, nazywam się Oliwia Możdżeń i chodzę do 3c. Jestem w sekcji sportowej ze względu na moją koszykarską przeszłość (trenowałam przez 6 lat) i w historycznej, ponieważ bardzo lubię poznawać historię naszej szkoły, jak i ogólnie światową. Interesuje się pedagogiką i dziennikarstwem, dlatego zdecydowałam się dołączyć do gazetki szkolnej. Jestem pozytywną, kreatywną osobą, która dosyć zdecydowanie stąpa po ziemi :).

Nikola Walczak, klasa IIIc, redaktorka LoxiTimes.

Hej! Nazywam się Nikola Walczak i chodzę do klasy 3C. Jestem w grupie redakcyjnej, a dokładniej w sekcji historycznej, artystycznej i w poradnikach. Należę do LoxiTimes, ponieważ chciałabym rozwinąć swoje umiejętności pisania i zachęcić do czytania interesujących artykułów. Mam również nadzieję, że przekonam niektórych, że czytanie może także być formą dobrej i przyjemnej rozrywki. Jeśli chodzi o moją osobę, to jestem bardzo otwarta, przyjacielska i szczera. Życie nauczyło mnie, by nigdy nie przestawać walczyć o swoje i wyrażać własne zdanie bez względu na opinie innych, dlatego w moich tekstach będę zawsze przedstawiać i opisywać prawdę.

Mateusz Ławiński, klasa IIIA1, redaktor LoxiTimes.

Mam na imię Mateusz Ławiński i uczęszczam do klasy 3a1. Jestem częścią kadry redakcyjnej w „LoxiTimes” i należę do grupy historycznej, ogólnej i poradnikowej. Jestem tutaj, ponieważ chcę trenować umiejętności redagowania tekstów i chce rozszerzać swój światopogląd, a także dzielić się nim.
Interesuję się historią, tworzeniem filmów i ogólnie wideo montażem i z obydwoma zainteresowaniami wiąże swoją przyszłość zawodową, ponadto w wolnym czasie zajmuję się szeroko pojętą japońską pop-kulturą i tradycjami.

Adam Jas, klasa IIIC, grafik LoxiTimes.

Nazywam się Adam Jas i uczęszczam do klasy 3c. Jestem jednym z członków redakcji naszej szkolnej gazetki „LoxiTimes”; należę do sekcji oprawy graficznej gazetki. Ponadto działam w grupie naszego szkolnego samorządu uczniowskiego. Wraz z grupką znajomych angażuję się w jeden z projektów „Zwolnieni z Teorii”. Interesuję się piłką nożną, skokami narciarskimi, a poza światem sportu; lotnictwem cywilnym. Mam umiejętność do tworzenia różnorodnych grafik w mniej profesjonalnych programach, którą wykorzystuję do urozmaicania postów zarówno na szkolnych mediach społecznościowych, jak i na profilu Facebook owym wspomnianego wcześniej projektu o nazwie „EkoPszczółki”.

Gabriela Czartoryska, IIIc, Redaktor Naczelna LoxiTimes.

Mam na imię Gabriela Czartoryska i chodzę do klasy 3c. Jestem jedną z osób, która tworzy kadrę redakcyjną, ponieważ chcę zostawić po sobie jakiś ślad istnienia na tym Świecie, chcę odszukać miejsce, do którego będę należeć. Znaleźć moją pasję i rozwijać się wraz ze wspaniałymi ludźmi. Należę do sekcji: eventowej, ogólnej oraz teologicznej. Interesuje się pisarstwem, muzyką, aktorstwem i wszystkim, co związane jest ze sztuką wszelkiego rodzaju. Jestem pozytywną i wesołą osobą, która zawsze chętnie pomoże innym.

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: redakcja@loxitimes.pl