O nas

Nasi redaktorzy.

Hej. Poniżej znajdziecie parę szczegółów o nas, osobach tworzących LoxiTimes.

Dobrosława Ciechanowska, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Nazywam się Dobrosława Ciechanowska i chodzę do klasy 3C. Dołączyłam do tej grupy, złożonej z bardzo ciekawych i pracowitych ludzi, aby rozwijać moje pasje i wiedzę o świecie oraz móc zdobyć doświadczenie, którego użyję w przyszłości w moim życiu zawodowym. Należę do sekcji historycznej oraz artystycznej, ponieważ moje zainteresowania skupiają się wokół szeroko pojętej sztuki, języka polskiego, historii, ale też łyżwiarstwa. Oprócz tego jestem odpowiedzialną i chętną do pomocy harcerką.

Natalia Kania, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Hej jestem Natalia Kania chodzę do klasy 3c (językowo-dziennikarskiej) i należę do sekcji artystycznej. Jestem tu, ponieważ chciałam zacząć robić coś, co przyda mi się w mojej przyszłości oraz oczywiście, aby mieć jakiś swój udział w szkole. Interesuje się śpiewem, w wolnej chwili chodzę na zajęcia ze śpiewu i jest to coś, z czym chciałabym wiązać przyszłość. Interesuję się również aktorstwem, makijażem i fotografią, a w wolnych chwilach rysuję, maluję i oglądam dużo filmów i seriali. Myślę, że moją dobrą cechą jest to, że gdy postawię sobie jakiś cel, to umiem do niego dążyć oraz to, że jestem zawsze chętna do pomocy.

Marta Hamberger, klasa IIIA1, redaktorka LoxiTimes.

Marta Hamberger uczennica klasy 3a1. Zajmuje się sekcjami: teologiczną i poradnikiem. Jestem w gazetce po to, by rozwijać umiejętności w pisaniu i służyć tym innym osobom. Jestem osobą towarzyską i nie lubię się nudzić, stawianie sobie wyzwań, a później dążenie do nich to mój konik, jest to bardzo satysfakcjonujące. Zajmuje się sekcją teologiczną, ponieważ jestem osoba wierzącą i tym chciałabym pokazać wiele różnych ciekawych rzeczy, jestem też zorganizowana i lubię udzielać rad stąd moja osoba w sekcji poradnikowej.

Nikola Walczak, klasa IIIc, redaktorka LoxiTimes.

Hej! Nazywam się Nikola Walczak i chodzę do klasy 3C. Jestem w grupie redakcyjnej, a dokładniej w sekcji historycznej, artystycznej i w poradnikach. Należę do LoxiTimes, ponieważ chciałabym rozwinąć swoje umiejętności pisania i zachęcić do czytania interesujących artykułów. Mam również nadzieję, że przekonam niektórych, że czytanie może także być formą dobrej i przyjemnej rozrywki. Jeśli chodzi o moją osobę, to jestem bardzo otwarta, przyjacielska i szczera. Życie nauczyło mnie, by nigdy nie przestawać walczyć o swoje i wyrażać własne zdanie bez względu na opinie innych, dlatego w moich tekstach będę zawsze przedstawiać i opisywać prawdę.

Adam Jas, klasa IIIC, grafik LoxiTimes.

Nazywam się Adam Jas i uczęszczam do klasy 3c. Jestem jednym z członków redakcji naszej szkolnej gazetki “LoxiTimes”; należę do sekcji oprawy graficznej gazetki. Ponadto działam w grupie naszego szkolnego samorządu uczniowskiego. Wraz z grupką znajomych angażuję się w jeden z projektów “Zwolnieni z Teorii”. Interesuję się piłką nożną, skokami narciarskimi, a poza światem sportu; lotnictwem cywilnym. Mam umiejętność do tworzenia różnorodnych grafik w mniej profesjonalnych programach, którą wykorzystuję do urozmaicania postów zarówno na szkolnych mediach społecznościowych, jak i na profilu Facebook owym wspomnianego wcześniej projektu o nazwie “EkoPszczółki”.

Gabriela Czartoryska, IIIc, Redaktor Naczelna LoxiTimes.

Mam na imię Gabriela Czartoryska i chodzę do klasy 3c. Jestem jedną z osób, która tworzy kadrę redakcyjną, ponieważ chcę zostawić po sobie jakiś ślad istnienia na tym Świecie, chcę odszukać miejsce, do którego będę należeć. Znaleźć moją pasję i rozwijać się wraz ze wspaniałymi ludźmi. Należę do sekcji: eventowej, ogólnej oraz teologicznej. Interesuje się pisarstwem, muzyką, aktorstwem i wszystkim, co związane jest ze sztuką wszelkiego rodzaju. Jestem pozytywną i wesołą osobą, która zawsze chętnie pomoże innym.

Karolina Koźmińska 3c, sekcja historyczna

Cześć! Nazywam się Karolina Koźmińska. Jestem w 3 klasie naszego liceum, na profilu dziennikarskim. Należę do sekcji historycznej. Do gazetki szkolnej zapisałam się, żeby poszerzać moje zdolności pisania i rozwijać moją pasję. 🙂

Klaudia Paleczna 3a, sekcja poradnikowa

Hejka! Nazywam się Klaudia Paleczna i chodzę o klasy 3a1. Jest to klasa z profilem psychologicznym i to właśnie z tym zawodem wiążę swoją przyszłość. Należę do sekcji z poradnikami, ponieważ jestem zorganizowana, chętnie wysłucham i pomogę.

Asia Kubsik 2c, sekcja ogólna i eventowa

Hejka! Jestem Asia, mam 16 lat i chodzę do klasy 2C – dziennikarsko-medialnej. Lubię anime i czytać książki.

Niki Szwed 1d, sekcja graficzno-fotograficzna

Mam na imię Nikola Szwed, mam 16 lat i chodzę do klasy 1d. Należę do sekcji graficznej, zdecydowałam się dołączyć do gazetki szkolnej, żeby rozwijać swoje umiejętności, pomagać innym i lepiej poznać język polski. Interesuję się różnymi sztukami plastycznymi i grami, jestem też bardzo otwartą osobą, która chętnie pomoże, jeśli ktoś ma jakieś problemy.

Anita Topór 3c, sekcja graficzno-fotograficzna

Hej! Mam na imię Anita, chodzę do klasy 3C i jestem w sekcji graficzno-fotograficznej. Interesuję się fotografią i filmowaniem, dlatego mam dwa aparaty (jeden na klisze) i kamerę w domu. Bardzo lubię też dyskusje na temat muzyki, może kiedyś się pojawi coś ode mnie na ten temat w naszej gazetce! Opisałabym siebie jako osobę zabawną i pomocną, ale jestem też introwertykiem. Have fun reading our blog. :)) 

Mateusz Ławiński, klasa IIIC, redaktor LoxiTimes.

Mam na imię Mateusz Ławiński i uczęszczam do klasy 3a1. Jestem częścią kadry redakcyjnej w „LoxiTimes” i należę do grupy historycznej, ogólnej i poradnikowej. Jestem tutaj, ponieważ chcę trenować umiejętności redagowania tekstów i chce rozszerzać swój światopogląd, a także dzielić się nim.
Interesuję się historią, tworzeniem filmów i ogólnie wideo montażem i z obydwoma zainteresowaniami wiąże swoją przyszłość zawodową, ponadto w wolnym czasie zajmuję się szeroko pojętą japońską pop-kulturą i tradycjami.

Iga Golonka 1b, sekcja eventowa 

Cześć! Jestem Iga Golonka i chodzę do klasy 1B – ekonomicznej. Jestem autorką paru książek, ponadto interesuję się gotowaniem oraz książkami. Pisanie jest moją pasją oraz formą wyrażania siebie. Mam nadzieję być w tym coraz lepsza. 

Honorata Kolasińska 1c, sekcja artystyczna

Hejka, moje imię to Honorata Kolasińska i uczęszczam do klasy 1C. W gazetce szkolnej zapisałam się do sekcji artystycznej, aby móc poszerzać swoje horyzonty i cały czas kształtować moje umiejętności w tej dziedzinie, ponieważ sprawia mi ona wielką radość! Poza tym, do moich zainteresowań należą rośliny –  zajmowanie się nimi i patrzenie jak rosną to dla mnie wielka satysfakcja. Jestem osobą zawsze chętną do pomocy i otwartą na nowe znajomości, która nie boi się nowych doświadczeń i przeszkód na drodze do osiągnięcia celu.

Oliwia Możdżeń, klasa IIIC, redaktorka LoxiTimes.

Hej, nazywam się Oliwia Możdżeń i chodzę do 3c. Jestem w sekcji sportowej ze względu na moją koszykarską przeszłość (trenowałam przez 6 lat) i w historycznej, ponieważ bardzo lubię poznawać historię naszej szkoły, jak i ogólnie światową. Interesuje się pedagogiką i dziennikarstwem, dlatego zdecydowałam się dołączyć do gazetki szkolnej. Jestem pozytywną, kreatywną osobą, która dosyć zdecydowanie stąpa po ziemi :).

Paula Nowak 3c, sekcja graficzno-fotograficzna

Nazywam się Paula Nowak i uczęszczam do klasy 3c. Należę do sekcji fotograficznej, ponieważ lubię robić zdjęcia. Mam również artystyczną duszę – od zawsze interesowałam się aktorstwem, muzyką i sportem. Jestem również otwartą i towarzyską osobą, przez co lubię zawierać nowe znajomości. Dołączyłam do gazetki szkolnej, aby móc się rozwijać i pracować ze wspaniałymi ludźmi.

Oliwia Iwańska 3c, sekcja graficzno-fotograficzna

Hejka, Jestem Oliwka i chodzę do klasy 3c. W gazetce jestem w sekcji fotograficznej, ponieważ robienie zdjęć sprawia mi dużą satysfakcję i pozwala mi spełniać się artystycznie. Dołączyłam do gazetki, aby poznać nowych, ciekawych ludzi. Interesuję się muzyką, kulturą koreańską i właśnie fotografią, a w wolnym czasie oglądam dużo filmów i seriali albo spędzam czas ze znajomymi.

Michalina Bohdziewicz 1b, sekcja ogólna i fotograficzna

Jestem Michalina i chodzę do klasy 1B, na profil biochemiczny. Moimi ulubionymi przedmiotami są biologia i historia. Interesuję się rysowaniem i tematami związanymi z fantastyką. Lubię też czytać książki różnych gatunków, takich jak: przygodowe, fantastyczne i kryminały, jednak staram się poszerzać horyzonty, czytając inne rodzaje. Uwielbiam też zbierać różne mało przydatne, ale świetne rzeczy z motywem szkieletów, fantastyki i kotów. Lubię gorzką herbatę i curry. Pierwsze miejsce w rankingu moich ulubionych zwierząt zajmują koty i kozy. Jedynymi zwierzętami, których nie znoszę są łabędzie – po prostu za nimi nie przepadam. Moim ukochanym świętem jest zdecydowanie Boże Narodzenie. Cieszę się, że mogłam podzielić się z wami moimi zainteresowaniami. 

Natalia Powałowska 1c, sekcja 

Witajcie! Nazywam się Natalia i jako nowy kwiat lotosu przybywam do naszej gazetki, by tchnąć w nią kwintesencję melancholii. Poetycko, prawda? Często tak piszę ze sobą, u boku, w sercu i umyśle noszę swoją amatorską książkę, która jak dotąd jest moim największym osiągnięciem. Posiadam więc to, co można nazwać doświadczeniem, mimo że nabywamy je przez całe życie, choć ja już od małego pałałam się pisaniem. Tworzenie historii zawsze mnie fascynowało.Moje życie nie chciało mnie jednak zatrzymać tylko na melancholijnym typie osobowości. Polubiłam książki, więc uczyniłam je swoim czwartym domem. Stworzyłam potrzebę, by zacząć pisać recenzje. Dlatego zaczęłam szkolić się w pisaniu formalnym. Znam tego naprawę. Czy potrzeba nie jest matką wynalazków? Pisanie artykułów nie jest dla mnie trudne. Z tym wiążę swoją przyszłość. To dla mnie naprawdę proste. Sama sobie się czasem dziwię, jak bardzo nie utrudnia mi to życia. Palce same piszą po klawiaturze, nie tworzę scenariusza. Kocham także pomagać – z własnych doświadczeń pragnę, by ludzie uśmiechali się. Smutny wyraz twarzy jest naprawdę okropny! Mam nadzieję, że polubimy się tak samo, jak ja polubiłam to liceum i ludzi! Do zobaczenia w emocjonalnym spotkaniu listowym, jakim jest nasza gazetka! 

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: redakcja@loxitimes.pl