“Wielki” mecz siatkówki

“Wielki” mecz siatkówki

16 grudnia w naszej szkole odbył się nie taki wielki w ilości, bo na 60 osób, ale w szczytnym celu- charytatywny mecz siatkówki w ramach projektu “Zwolnieni z teorii”. Przekonani o swoim zwycięstwie nauczyciele musieli stawić czoła uczniom, rozpoczynającym dopiero karierę sportową. Wydarzenie było bardzo dobrze przygotowane- mimo wielu przeciwności- nawet organizatorom udało się zatrudnić dwóch ochroniarzy.

Paula Nowak 3C

Podczas przerwy czas umilali oglądającym cheerleaderki i cheerleaderzy wraz z polską gwiazdą, absolutną królową polskiego rapu- Young Leosi, tylko wersji z LOXI. Farbowanie włosów ikonie młodzieży było niezwykle ciężkie i trudne do zrealizowania- potrzebna była prostownica, spray do włosów, a Leosia skończyła z różowym czołem, aczkolwiek było warto- efekt był ZNIEWALAJĄCY!

Paula Nowak 3C

Mecz finalnie zakończył się zwycięstwem uczniów, co z bólem przyjęli ambitni nauczyciele. Jednakże ważniejszy od tego, jaki był wynik meczu, był fakt, że niósł on pomoc. Wiadomo, nic za darmo- wstęp kosztował dwa złote (dla niektórych aż tyle), jednak pieniądze zebrane zarówno ze sprzedaży biletów, jak i z kiermaszu ciast, zostały przeznaczone na zakup prezentów i środków higieny dla dzieci z ośrodka socjoterapii “Siemacha”.

Puenta jest jedna- nie jest ważny wynik meczu, ale ważne, ile dobra przyniósł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *