Zodiaki część druga

Zodiaki część druga
  1. Rak: od 22 czerwca do 22 lipca.

Rak jest jednym z wodnych znaków oraz uważa się go za najbardziej empatycznego na tle reszty zodiaków. Wyróżniają go niesłychana empatia oraz wrażliwość, co pozwala im z łatwością rozpoznać potrzeby i marzenia towarzyszy. Mimo wysoko rozwiniętej sentymentalności i wrażliwości raki radzą sobie ze stresogennymi sytuacjami.

Szczęśliwe kolory: biały, srebrny, kremowy

Odpowiednie zodiaki: Koziorożec, Rak, Skorpion

Zwierzęce atrybuty: biedronki

  • Lew: od 23 lipca do 22 sierpnia

Lwy to ambitne osoby uwielbiające ciepło, w szczególności gdzieś w tropikach. Chętnie wykorzystują okazje, jakie daje im życie, ale nie, jeśli miałoby to być kosztem innych. Te osoby cenią sobie uczciwość, ambicja i upór w dążeniu do celu, co nie przeszkadza im zabawić się od czasu do czasu ze znajomymi.  Chętnie chodzą na imprezy, podejmują się nowe wyzwania i korzystają z życia tak dużo jak tylko mogą.

Szczęśliwe kolory: pomarańczowy, złoty

Odpowiednie zodiaki: Baran, Strzelec

Zwierzęce atrybuty: Gryf, lew, orzeł

  • Panna: od 23 sierpnia do 22 września

Inteligentne, taktowne, spokojne, a w tym niebezpiecznie chytre. To panny. Choć nie gardzą towarzystwem, to nie są duszą towarzystwa. Chętniej trzymają się zaufanego towarzystwa, w którym mają pewność, iż są w pełni akceptowane. Panny, mimo że ciche i skromne, najczęściej są romantykami. Szczególnie cieszą się z otrzymywanych drobnych upominków, które są estetyczne i odpowiednie do sytuacji.

Szczęśliwe kolory: brązowy, ciemno pomarańczowy, ciemnoczerwony

Odpowiednie zodiaki: Byk, Koziorożec, Panna

Zwierzęce atrybuty: jaskółki

  • Waga: od 23 września do października

Wagi, jak sama nazwa wskazuje, dążą do równowagi między swoimi marzeniami, a prawdziwym życiem, co odróżnia je znacznie od reszty. Bezustannie poszukują złotego środka, w którym poczułyby się komfortowo, przez co stale są w ruchu. Takie podejście sprawia, że są nerwowe i niespokojne, ale za to mają ogromną wiedzę na temat świata i znają całą masę ciekawostek.

Szczęśliwe kolory: niebieski

Odpowiednie zodiaki: Skorpion, Rak, Byk

Zwierzęce atrybuty: dzikie koty

  • Skorpion: od 23 października do 21 listopada

Skorpiony są często tak bardzo skupione na celu, a przy tym tak pewne siebie, że są uznawane za gruboskórne i narcystyczne, co zazwyczaj jest mylne i krzywdzące. Po wyznaczeniu celu tym osobom, trzeba się liczyć, że zapomną później o całym świecie, żeby sprostać oczekiwaniom. Dzięki takiemu podejściu skorpiony często zdobywają sukcesy w pracy, ale cierpi przy tym ich życie osobiste.

Szczęśliwe kolory: odcienie czarnego i szarego

Odpowiednie zodiaki: Waga, Rak, Skorpion

Zwierzęce atrybuty: skarabeusze, pająki

  • Strzelec: od 22 listopada do 21 grudnia

Ciekawe życie, zawziętość i ciągła żądza przygód? Trzy razy na tak! Oto strzelec! Przy nim nie da się nudzić. Te szlachetne osoby ciągle potrzebują czegoś, co zajmie ich uwagę lub zajmie choćby na moment. Strzelce w ogóle nie stronią od zabawy, choć wbrew pozorom ciężko je namówić do zrobienia lub wypróbowania czegoś nowego.

Szczęśliwe kolory: fioletowy

Odpowiednie zodiaki: Lew, Wodnik, Baran

Zwierzęce atrybuty: jeleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *