Zodiaki- sprawdź kim jesteś

Zodiaki- sprawdź kim jesteś

#1 Koziorożec: od 22 grudnia do 19 stycznia

Jesteś Koziorożcem? Jeśli tak, to musisz być wyjątkowo ambitną i cierpliwą osobą! Osoby spod tego znaku cechują się niesamowitą umiejętnością koncentracji uwagi. Wszystkie zmiany wprowadzają powoli, aby mieć szansę przyjrzeć się ewentualnym błędom i móc je natychmiast skorygować. Koziorożce, mimo wielu zalet, takich jak bycie: zdyscyplinowanymi, skoncentrowanymi na celu, odpowiedzialnymi i porządnymi ludźmi, cechują się tym, że są: bardzo wymagające i przywiązują zbytnią uwagę do opinii innych. Ludzie spod tego znaku są zazwyczaj samotnikami, ale bardzo dobrze radzą sobie w towarzystwie. Szczególnie natomiast interesują się wesołymi osobami, które często sypią żartami i mają naturalny dar do rozśmieszania innych. Koziorożce uwielbiają być słuchane i adorowane miłymi słówkami czy drobnymi prezentami, niekoniecznie drogimi.

Szczęśliwe kolory: wszystkie odcienie szarego i brązowego.

Szczęśliwe kamienie: bursztyn, onyks.

Szczęśliwe rośliny: sosna, jodła.

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Byk, Rak, Panna, Koziorożec, Ryby. 

Zwierzęcy atrybut: Kot.

#2 Wodnik: od 20 stycznia do 18 lutego

Niezależni wizjonerzy, którzy nie boją się stworzyć własnej ścieżki, nawet jeśli wszystkie okoliczności są na bakier. Wodnicy to niesamowicie wyrozumiałe osoby o paradoksalnym zachowaniu, ponieważ lubią samotność, ciszę i spokój, a mimo tego potrzebują przebywać ciągle w tłumie. Osoby te szczególnie cenią sobie wolność zarówno fizyczną jak i psychiczną. Nienawidzą tkwić ciągle w jednym schemacie, a ich pomysłowość tylko nakręca chęć do zmiany rutyny. Jednak ta kreatywność im się szczególnie przyda w przyszłości przy wykonywaniu swojego zawodu.

Szczęśliwe kolory: błękitny i fioletowy

Szczęśliwe kamienie: ametyst, akwamaryn, nefryt.

Szczęśliwe rośliny: jarzębina i przebiśniegi

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Bliźnięta, Waga, Strzelec, Wodnik.

Zwierzęcy atrybut: biały koń i kogut.

#3 Ryby: od 19 lutego do 20 marca

Ryby to osoby wrażliwe, czułe na czyjąś krzywdę, a do tego są świetnymi słuchaczami. Te uczuciowe osoby mają tak rozwiniętą wyobraźnię, że często mają problem w rozróżnieniu świata rzeczywistego od wykreowanego, ale właśnie to im pomaga w szybkim rozwiązaniu wszelkich konfliktów przy użyciu żartów. Ryby nie znoszą być w konflikcie z innymi. Uwielbiają spędzać czas z innymi, są duszą towarzystwa i świetnie sobie radzą w podtrzymywaniu ciekawej rozmowy dla wszystkich. Mimo tego, ich zmienność, nadwrażliwość oraz burzliwość, może być męcząca.

Szczęśliwe kolory: morska zieleń i fioletowy

Szczęśliwe kamienie: perła, koral, chryzolit.

Szczęśliwe rośliny: dziewanna, irys, leszczyna, wierzba.

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Rak, Skorpion, Koziorożec.

Zwierzęcy atrybut: papużka falista i żółw.

#4 Baran: od 21 marca do 19 kwietnia

Osoby spod tego znaku cechują się niezwykłą inteligencją, odwagą i pewnością siebie. Mimo tego, cechuje ich łatwowierność, którą mogą wykorzystać inne, gwałtowniejsze osoby. Barany są świetnymi liderami, więc gdy są członkami jakiegoś projektu, nie ma szansy, aby potencjał zespołu nie był wykorzystany do końca. Te ambitne osoby jednak bardzo łatwo się zakochują. Barany są z reguły romantykami, które szczególnie lubią być adorowane przez innych, więc jeśli chcesz zdobyć ich serce, obsypuj ich komplementami zarówno za ich walory fizyczne jak i umysłowe.

Szczęśliwe kolory: biały i czerwony

Szczęśliwe kamienie: rubin, diament

Szczęśliwe rośliny: lilia tygrysia, pokrzywa, ostrokrzew, orzech włoski

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Waga, Strzelec

Zwierzęcy atrybut: jeleń.

#5 Byk: od 20 kwietnia do 20 maja

Byki ze wszystkich zodiaków są znane ze swojego szczególnego uporu. Ludzie spod tego znaku niechętnie wprowadzają zmiany w swoje życie, ale za to łatwo przywiązują się do rzeczy materialnych. Uwielbiają posiadać dużo ładnych rzeczy, niczym sroki. Byki uwielbiają wygodę oraz praktyczny styl bycia. Ważny jest dla nich rozwój, zwłaszcza umysłowy, dlatego zadania umysłowe sprawiają im czystą przyjemność. Zawsze są szczególnie dumni z siebie, gdy cele, które sobie sami postawili, są w pełni zrealizowane, inaczej czują spory dyskomfort, a porażkę przeżywają jeszcze parę dobrych dni.

Szczęśliwe kolory: wszystkie odcienie zielonego, różowy

Szczęśliwe kamienie: szmaragd, topaz

Szczęśliwe rośliny: mięta, migdałowiec, jabłoń, śliwa.

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Byk, Panna, Koziorożec

Zwierzęcy atrybut: wąż i żubr.

#6 Bliźnięta: od 21 maja do 20 czerwca

Ludzie spod tego znaku są pełni energii i witalności. Bliźnięta łatwo się przystosowują do różnych warunków, co tworzy z nich idealnych podróżników. Chętnie poznają świat, odkrywają to, co nieznane i są zawsze gotowi, aby włożyć buty i wyruszyć na kolejną przygodę. Bliźnięta są bardzo towarzyskimi ludźmi. Uwielbiają imprezować, a nawiązywanie wszelkich nowych kontaktów przychodzi im bez większego trudu.

Szczęśliwe kolory: żółty, czarny

Szczęśliwe kamienie: agat, topaz

Szczęśliwe rośliny: konwalie, kminek, wszystkie drzewa orzechowe

Odpowiednie zodiaki dla Koziorożca: Waga

Zwierzęcy atrybut: słoń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *